دوره رایگان آموزش زبان انگلیسی

دوره رایگان زبان انگلیسی خانه آموزش

خانه آموزش مبتکر شیوه آموزش منحصر به فرد به صورت آنلاین و آفلاین، زبان انگلیسی را در همه سطوح به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده است. این آموزشها در کانال یوتیوب خانه آموزش قرار داده میشوند.

 

چه کتابهایی در دوره رایگان زبان انگلیسی تدریس میشود؟

تمرکز ما در این دوره رایگان زبان انگلیسی روی کتابهای speak out است که مجموعه‌ای شش جلدی از انتشارات Pearson با ویدیوهایی بی نظیر میباشد. این کتابها هر چهار مهارت شما را به خوبی ارتقا داده و همچنین شما را برای آزمونهای بین المللی مانند آیلتس ، دولینگو و تافل آماده میکند.اما در کنار این کتابها از منابع مفید و مورد نیاز دیگر مانند Phrasal verbs in use ، collocation in use ، ویدیو، پادکست و وبسایتهای مفید دیگر که آموزش زبان انگلیسی را آسان‌تر و موثرتر میکند استفاده شده است. 

کتابهای speak out

کتاب

کتاب phrasal verbs in use

ویژگیهای دوره رایگان زبان انگلیسی

دوره کاملا تعاملی و همراه با تمرین زیاد

دوره رایگان و آفلاین است و در کانال یوتیوب خانه آموزش در دسترس است

ارائه پلنر کامل و شفاف

راهنمای استفاده از دوره

ارائه پاسخ نامه همه تمرینها

با تمام دوره‌های آفلاین و ویدیوهای موجود در یوتیوب که فقط از روی یک کتاب (مثلا کتاب گرامر و یا لغت) به فارسی درس میدهند کاملا متفاوت بوده و نظیر آن وجود ندارد. 

 

پکیج پشتیبان دوره رایگان زبان انگلیسی

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که یادگیری زبان انگلیسی به خصوص مهارتهای اسپیکینگ و رایتینگ بدون فیدبک و رفع اشکال استاد چگونه امکان پذیر است؟! خوب باید بدانید که امکان پذیر نیست و یا بسیار زمان بر است! بنابراین با تهیه پکیج پشتیبان در ارتباط مستقیم با استاد خواهید بود و در کانال تلگرام دسترسی به تمرینهای بیشتر خواهید داشت. همچنین تمرینهای اسپیکینگ و رایتینگ خود را در گروه تلگرامی ارسال میکنید و استاد آنها را تصحیح کرده و به شما فیدبک میدهد. باید بدانید که ما در خانه آموزش متعهدانه در کنار شما تا دست یابی به نتیجه مطلوب خواهیم بود و این طور نیست که شما فقط فیلم تماشا کنید. حتما نیاز به تمرین و بازخورد گرفتن از استاد دارید.

ویژگیهای پکیج پشتیبان دوره رایگان زبان انگلیسی

دوره ساختار یافته ،منظم و هدفمند: همه مهارتها با موضوعات متنوع

تعامل بیشتر

جلسات آنلاین ماهیانه با استاد

همراه با پشتیبانی، فیدبک و رفع اشکال

گرامر- دایره لغت – تمرین رایتینگ و اسپیکینگ – لیسنینگ  – تلفظ

استفاده از ویدیو، پادکست، PDF ،وب سایت ها وکتابهای مختلف

یار موفقیت

کلاس زبان بروم یا این دوره رایگان را با پکیج پشتیبان تهیه کنم؟

برای گذراندن یک کتاب از سری کتابهای speak out در آموزشگاهها چه به صورت آنلاین و چه حضوری باید حدود 5 ماه و نیم وقت بگذارید و چیزی حدود سه و نیم میلیون تومان هزینه کنید (البته در تاریخی که این مقاله نوشته شده). متاسفانه کیفیت آموزش هم در اکثر آموزشگاهها بسیار افت کرده و خوب میدانید که تعداد کسانی که سالیان زیادی کلاس رفته‌اند و به نتیجه نرسیده‌اند متاسفانه قابل ملاحظه است.

از نظر زمانی و اقتصادی این دوره رایگان و مقرون به صرفه است. همچنین پکیج پشتیبان آن بسیار اقتصادی در نظر گرفته شده که همه بتوانند از پکیج پشتیبان آن استفاده کرده تا زودتر به نتیجه برسند.

هر کتاب را میتوانید در حدود چهار ماه تمام کنید. البته سرعت دوره کاملا اختیاری و با توجه به زمانبندی خودتان میتواند تنظیم شود که یکی از خصوصیات منحصر به فرد این دوره است. توصیه ما این است که دوره را در کانال یوتیوب خانه آموزش به مدت حداقل دو روز در هفته و هر بار یک تا یک و نیم ساعت تماشا کرده و همه تمرینهای آن بخش را انجام دهید.

آیا این دوره من را برای آزمون آیلتس، تافل و یا دولینگو آماده میکند؟

بله. میدانید که هدف همه آزمونها چیزی جز تعیین سطح زبان شما نیست. برای اینکه نمره خوبی در این آزمونها بگیرید باید مهارت خود را در چهار مهارت زبان ارتقا دهید که این دوره و کتابها بسیار خوب این کار را انجام داده و در عین حال شما را با تکنیکهای کلی و پاسخ دهی به سوالها در این نوع آزمونها آشنا میکند. پس با یک تیر دو نشان میزنید.

بخشهایی از دوره رایگان زبان انگلیسی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا