وقتی به مربی خود اعتماد داشته باشید، هر آنچه به صلاح شما ولو تلخ و چالش ‌‌برانگیز را انجام می‌دهید در نهایت برنده این راه شما خواهید بود.

داستان خانه آموزش

من مجید ایزدی هستم دانش آموخته زبان انگلیسی که از سال 83 شروع به آموزش زبان انگلیسی نمودم. همکاری با موسسات گویش، علوم و فنون کیش، خانه صنعت و معدن و جهاد دانشگاهی اصفهان را دارم. با اینکه بیشتر از 20 سال از اولین تجربه تدریس من می‌گذرد ولی من هنوز به مانند یک دانش آموز هر روز به مطالعه در این حوزه مشغول هستم. دوره بین المللی سلتا و همچنین  دوره های بین المللی از مراجع استاندارد آزمون آیلتس Cambridge و IDP را گذرانده‌ام که بر اساس استانداردهای بین المللی آزمون آیلتس بتوانم دانش و تجربه خود را انتقال دهم.

داستان خانه آموزش از آنجا شروع شد که من با توجه به جایگاه شغلی‌ام روزانه با افراد زیادی مواجه می‌شدم که جهت مشاوره به من رجوع می‌کردند و اینگونه شرح حال می‌دادند که وقت زیادی را در موسسه‌ها و کلاسهای خصوصی گذرانده و هزینه و زمان زیادی صرف کرده بودند و علاوه بر این که به هدفشان نرسیده بودند انگیزه و امیدشان را نیز از دست داده بودند. متاسفانه خیلی از افراد شاغل در این حوزه تنها برای کسب منفعت خود با دادن امیدهای غیرمنطقی و غیرصادقانه افراد را سرخورده و متضرر کرده بودند. برخی با منابع نامناسب، عدم توجه به نقاط ضعف و قوت، سطح آزمون دهنده نقشه راه اشتباهی را به آزمون دهنده داده بودند و متاسفانه عده‌ای هم از دانش کمی در این حوزه برخوردار بودند و هیچگونه اثر مثبتی برای آزمون دهنده نداشته بودند. در اواخر سال 97 تصمیم گرفتم آنچه را که در این سالها تجربه و دانش به دست آورده ام  به صورت متمرکز تحت عنوان خانه آموزش ادامه دهم و همانند این سالها بر اساس صداقت حتی اگر آزمون دهنده‌ها‌ ناراحت شوند واقعیت جایگاه فعلی و مدت زمان رسیدن به آنچه نیاز دارند را بگویم و به صورت رایگان به این افراد مشاوره دهم.

چرا خانه آموزش را برای آموزش تخصصی آیلتس انتخاب کنید؟

نقاط ضعف و قوت شما در حوزه آزمون آیلتس بطور دقیق شناسایی می‌شود

نسبت به هدف، توانایی و سطح دانش و میزان تلاش شما در کوتاه ترین زمان ممکن شما را در رسیدن به هدفتان کمک می کند.

کاملاً واقع‌گرایانه با منابع و نقشه راه استاندارد اختصاصی شده در مسیر درست هدایت می شوید.

با دقت بر اساس تجربه چندین ساله در حوزه آموزش تخصصی آیلتس به سوالات و نگرانی های شما پاسخ داده می‌شود.

با دقت بر اساس تجربه چندین ساله در حوزه آموزش تخصصی آیلتس به سوالات و نگرانی های شما پاسخ داده می‌شود.

وقتی به مربی خود اعتماد داشته باشید هر آنچه به صلاح شما ولو تلخ و چالش ‌‌برانگیز را انجام میدهید در نهایت برنده این راه شما خواهید بود.

مدارک بین المللی تدریس زبان انگلیسی و آیلتس

managing interaction

کارنامه فراگیران

Scroll to Top
اسکرول به بالا